GELİN AYAKKABISI İNDİRİMİ
2021-02-28 15:00

Güvenlik Bildirimi


                                            Güvenli Alışveriş Yaparken Güvenlik                                                                   

Çevrimiçi alışveriş, modern internet sahtekarlık çağımızda göz korkutucu olabilir. Siparişiniz Ama bu şekilde olması gerekmiyor. Ayakkabı Tutkusu.com, tüm müşteriler için güvenli ve güvenli bir alışveriş ortamı sunar. Güvenilir ödeme işleme sistemlerini kullanıyor, yıllardır (Devlet Bankası olan) ZİRAAT BANKASI Sanal Pos Yurt içi ve Yurt dışı  dünyaca tanınmış ödeme teknolojisini entegre ediyor ve kredi kartı, banka kartı, banka havalesi, Yurt Dışından Western Union ve ödemelerini kabul ediyoruz. Artık istediğiniz kadar ödeme yapabilmeniz ve bilgilerinizin güvende olduğundan emin olmanız gerekir.

Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar seklinde size gösterek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.


Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için www.ayakkabitutkusu.com güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda 128 Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmaz, kayıt edilmez ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay yada red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

×

Alışveriş SepetinizSepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Genel Toplam :     0,00 TL
×