GELİN AYAKKABISI İNDİRİMİ
2021-02-28 15:00

Sıkça Sorulan Sorular


*Toptan Satışlarımız Nasıl?

Yurt dışından sipariş verecekseniz adres yurt dışı seçili olursa sistem kargo ücretini otomatik olarak toplam tutarın üzerine ekler. 

Stilo.com.tr web sitemizde Ayakkabılar Sadece Toptan Satış Yapılmaktadır. Toptan Satış 1 koli de 8 çift Ayakkabı bulunmaktadır Fiyatlar koli bazında fiyatlardır. Asorti dağılımı  36/2  37/2  38/2  39/1 40/1 şeklindedir. Bu asorti Ayakkabının durumuna göre sipariş esnasında seçeneklerde sizin tarafınızdan seçilerek sipariş verilmektedir.

*Siparişim ne kadar sürede gelir ?

Siparişiniz ile ilgili Teslim Tarihi İsteyiniz .

Teslim Tarihi Sipariş Yoğunluğuna ve Üretim Sürecine bağlıdır.

Kargo Ücreti  Koli Başına 15tl dir .

Türkiye İçi Teslim Ptt Kargo veya Nak Ambarı ile yapılmaktadır.

Teslim Tarihi Bilgisi için +90 532 584 25 80 Gsm (Whatsaap) Bilgi İsteyiniz.

*Kredi kartı ile nasıl güvenebilirim ? Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası Sanal Pos Entegresi bulunmaktadır. Yurt içi ve Yurt dışı tüm internet alışverişine açık banka kartları ile çok güvenli bir alışveriş sunuyoruz. Ziraat Bankası ile 3d security ödeme ekranına size şifre gönderen kendi bankanız tarafından şifrenizi doğru olarak girdiğinizde ödeme alınmaktadır. Kart numaranız asla bizim tarafımızdan görünmez kaydedilmez kaydedilemez. Tüm Bankaların internet alışverişine açık banka kartı ve  kredi kartı ile sitemizden istediğiniz ürünün satın alma işlemini yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Sanal Pos web sitemizde Entegredir.

Banka Havale İle Sipariş Versem? Banka havalesi ile siparişiniz siteden hemen onaylanır. Bu durumda Banka havalesini 24 saat içinde resmi hesaplarımızdan herhangi bir hesabımıza gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde siparişiniz iptal edilir ve sipariş kaydınız silinir. Siparişinizi Banka Havalesi ile Sipariş verdiğinizde siparişinizin hazırlanması ve gönderilmesi ödeme geldikten sonraki onaylanan teslim tarihi ve günüdür.

* Kargoya ne kadar ödeyeceğim ?Sitemizden almış olduğunuz ürünlerin kargo PTT KARGO ile anlaşmalı fiyattan gelmektedir. 1koli ayakkabı 8çift fiyatı   2021 yılı anlaşma fiyatı 15 TL dir. Siteden Siparişlerde Kargo ücreti Ülkeye göre sistem ekler Türkiye :15TL  Yurt dışı Tüm ülkelere 8çift 1koli Ayakkabı ortalama 100$ dır.

 *Kargom gelmiş ve beni adreste bulamamışsa siparişimi nasıl temin edebilirim ?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın Ptt/Nak/ Yurt dışı ise DHL Kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 2 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz STİLO.COM.TR 'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz.


içeriklerden merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda +90 532 584 25 80 numaralı telefondan +90232 436 34 79 Şirket hattından yada info@stilo.com.tr 'dan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,
AyakkabıTutkusu Ekibi.

×

Alışveriş SepetinizSepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Genel Toplam :     0,00 TL
×