GELİN AYAKKABISI İNDİRİMİ
2021-02-28 15:00

Hakkımızda


AYAKKABI TUTKUSU STİLO Türkiye'de Stilo  Gelinlik Ayakkabısı Pazarında ilk kez ses getiren Gelin Ayakkabılarını ve Dünyada ilk kez gelinler için tasarladığımız  Spor, Dolgu ve Topuklu modellerini ve Konforlu Gelin Ayakkabıları Argesini  sunuyoruz. Biz tüm ürünleri kendimiz üreten ve satışını gerçekleştiren bir şirketiz! Ayakkabı Tutkusu Stilo ® Markamızla Online Satış Sitemizden Siz değerli Müşterilerimize tasarlıyor veya tasarladığımız ürünleri sizlere sunuyoruz. 2012 yılında kurulan Stilo Ortopedik Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti. www.ayakkabitutkusu.com ve 2014 yılında açtığımız Ayakkabı Tutkusu Stilo ® ile aynı şirketteki firmamız 2014 yılında kurduğumuz sayfamız (www.stilo.com.tr) siz değerli müşterilerimize gelin ayakkabısı TOPTAN çeşitliliği ve Rahatlığını ön planda tutarak sunulmaktadır.  Tüm fiyatlar ve kalite açısından. AYAKKABI TUTKUSU STILO ® %100 GÜVENLİ bir alışveriş yapabilirsiniz. www.stilo.com.tr Stilo Ortopedik Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti. Sayfanın kurucusu. Türkiye'deki bayimiz olun! Yurt dışında sizde bayimiz olun !


Stilo Ortopedik Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti
Stilo Ayakkabı, faaliyetlerine 1976 yılında İzmir agora'da başlamıştır. Firmamız gelin ayakkabıları üretmektedir. Türkiye'de ve Dünya da ilk kez Gelinlere Spor Ayakkabıyı Tasarlayan  ilk ve Tek Firmadır. Gelin ayakkabılarını tasarlayarak, özenle seçilmiş kaplamalar ve kaliteli malzeme, en iyi aksesuar dantel ve aplikeler ile yapılan detaylara özen göstererek, kişisel tasarımlarıyla en önemli gününüz olan özel günlük ayakkabılar üretiyor. . Tüm Stilo koleksiyonlarının bu kalitenin ele alınmasında damgasını vuran detaylara ve hassasiyete dikkat çekmenin yanı sıra, ayakkabı endüstrisi olarak Avrupa pazarında Türkiye'nin tercih edilen Stilo markasının markası saygın bir yer edinmesine yol açtı. Büyüyen bir firma bugün Türkiye genelinde gelin ayakkabısı koleksiyonumuzu üretme fikri ile teknolojik yeniliklerle desteklenmeli ve yurt dışı ticaret fuarları ile yurt içi ve yurt dışı ticaret fuarları aracılığıyla Avrupa pazarında yer alan ayakkabı, benzersiz modelleri ile düğün sektöründe Çığır açtı.

Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, İngiltere, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Amerika, Kuveyt ve Birleşik Arap ülkeleri, yeni modellerin tasarımında gelişmiş bilgisayar sistemleri kullanarak çocuk ve bayan ayakkabı ihracatı ve mikro ihracatı ihraç eden ülkeler arasındadır. . Filistin, Dubai, Katar, Lübnan, Ürdün, Mısır, Kosava, Irak, İran,

Vizyon
Ayakkabı üretiminde lider bir Türk şirketi olarak küreselleşen pazarın önde gelen oyuncularından biri olmak.

Misyon
»Yeni teknolojiler geliştirerek ayakkabı sektörüne katkıda bulunmak.
»Yenilik ve yaratıcılık yoluyla milli alanda gelişmek, üretim kalitesini artırmak, milli ayakkabı kullanımını sağlamak.
»Uluslararası alanda rekabetçi bir ayakkabı üreticisi olmak.

Kalite Politikamız
»Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
»Yapılan çalışmalarda kalitenin gözlenmesi
»Dürüst ve güvenilir bir marka olmaya kalıcı
»Ulusal ve uluslararası arenada rekabet gücünün artırılması
»Sürekli iyileştirme ve geliştirme
»Çalışanların yetkinliğini ve düzenli gelişimini sağlamak
×

Alışveriş SepetinizSepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Genel Toplam :     0,00 TL
×